Į pradžią > Be temos > Naujoji Renault Mėgane RS Cup geresnė už R26R.

Naujoji Renault Mėgane RS Cup geresnė už R26R.

2009.12.14 Domantas

Tai naujausias Renaultsport kūrinys, sportinis automobilis pelnęs sportiškiausio šios markės automobilio vardą. Parduodamas dabar už numatomą 91 900Lt. Mėgane RS Cup pasižymi ne tik 250 AG, 6,1 sekundės pagreičiu, bet ir sugebėjimu gražiai įveikti kelio posūkius. Montuojamas 2,0 litrų turbomotoras, kuris buvo montuotas ir ankstesniuose modeliuose.

Renault

Renault Mėgane RS Cup iš šono, tobulos linijos.

Šie modeliai bus gaminami dviejų rūšių. Šiek tiek pigesnis modelis kainuos 91 900Lt ir pasiūlys menkesnę komforto įrangą, tačiau turės žemesnę prošvaisą ir agrėsyviau veikiančią važiuoklę nei kelis tūkstančius brangesnis Sport. Už 8000Lt Sport pirkėjai galės patobulinti standartinę Cup važiuoklę, padarytų ribotos trinties deferancialą, standesnes sportines spyruokles, raižytus stabdžių diskus ir Michelin Pilot sport padangas su lietais ratlankiais. Tada jūsų sportinis “Renukas” bus 15% standesnis kelyje. Gaminant buvo atsižvelgiama į posūkių įveikimą kuo aštriau ir išsaugoti komfortišką važiavimą. Sunku suderinti sportiškumą ir patogumus tokiame galingame automobilyje.

RENAULT

Renault Mėgane RS Cup iš kampo, gražus bamperis, pailgos lempos. Stilingi lengvojo lydinio ratlankiai.

Naujasis RS dvelkia prabanga ir brandumu. Iš išorės pasakytum jog nėra toks dinamiškas ir greitas, galingas automobilis, bet jo techniniai duomenys byloja ką kitą. RS automobilis yra toks, kuris vairuotojui suteikia didelį pasitikėjimo jausmą.

RE sport

Taip galimėtų patiuninguoti RS.

Truputėlis faktų:

  • Maksimalus greitis 250km/h.
  • Degalų sąnaudos vidutiniškai 8,4l./100km.
  • Galia 250 AG 184kW esant 5000aps./min.
  • Variklis 4 cilindrų, 1998 cm3 turbobenzininis
  • Pasiekia nuo 0 iki 100km/h per 6,1 sekundės.
  • CO2 emisija 195g/km
  • Kaina 91 900Lt.Svoris 1387kg.
  • Pavarų dėžė 6 laipsnių mechaninė.
Kategorijos: Be temos Žymos:
Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.