Į pradžią > Straipsniai > Naujoji Eclipse.

Naujoji Eclipse.

2010.01.01 Domantas

Mitsubishi kompanija išleido naują Eclipse modelį. Visai pasikeitęs automobilio išorės grožis, tapo grėsmingas ir stipresnis. Pažiūrėjus į jį matosi senesnių modelių stilius.

Pati pirma Mitsubishi Eclipse karta buvo išleista į saulės šviesą 1990 metais, šio modelio pavadinimas angliškai reškia užtemimą ar saulėlydį.Eclipse

Štai pirmosios kartos Ecplise.

Vos pradėtas pardavinėti toks modelis jau pelnė didelį žmonių susidomėjimą, tapo populiarus sportinių automobilių mėgėjų tarpe. Jo kaina buvo patraukli visiems, kas apie šį modelį net svajojo. Pirmosios kartos modelis išsiskyrė išgaubtu variklio dangčiu, kad tilptų turbokompresorius. Šis modelis tapo ir populiarus tiuningo kompanijų tarpe, įsiamžino kino filmuose. Per 20 metų konstruktoriai sugebėjo pagaminti tik keturias šio modelio modifikacijas.

Du paskutiniai Eclipses modeliai neturėjo tokio pasisekimo kaip pirmasis. Automobilis prarado savo įmantrumą, pradinį žavesį, tapo nuobodus ir neįdomus, o gerbėjai nekantriai laukė naujo modelio. Štai ir sulaukė!

mitsubishi eclipse

Naujoji visų laukta Eclipse

Eclipse

Eclipse iš priekio.

Nors naujasis automobilis paveldėjo pagrindinius paskutiniųjų modelių bruožus, vis tiek tai naujas modelis suteikęs Eclipse šviežumo. Naujieji bamperiai suteikia automobiliui solidumo ir vyriškumo. Didžiulis spoileris, plačios ratų arkos, tai sportinio bolido įvaizdis. Pažiūrėjus į jį taip ir norisi lėkti į trasą. Kompanija Mitsubishi kalba apie dalyvavimą tikrose lenktynėse.

Dauguma automobilių gamintojų turi išskirtinį bruožą. Eclipse turi dideles priekines groteles, per kurias lyg grėsmingai siurbia visą kas pasitaiko kelyje. Toks firmos stilius.

Eclipse turės du variklio pasirinkimus, tai vidutinio galingumo 2,4 litro 162 AG su 5 laipsnių mechanine ir 4 laipsnių automatine pavarų dėže. Kitas pasirinkimas daug galingesnis V6 3,8 litro išvystantis 265 AG. Bus 6 laipsnių mechanine ir 5 laipsnių automatine pavarų dėže. Automobilis su V6 varikliu bus pažymėtas raidėmis GT ir pasieks 100km/h greitį per 6 sekundes. GT versijoje bus galima pasirinkti vėdinamus stabdžių diskus, daug platesnį sportinį spoilerį bei 18 colių ratlankius. Kol kas apie kainą ir kada bus pradėta prekiauti šiuo modeliu nėra jokių žinių.

Salonas

Eclipse salonas. Manau patogu.

Kategorijos: Straipsniai Žymos:
Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.