Į pradžią > Naujienos, Renginiai ir parodos > Revenge Verde – naujas galingas automobilis

Revenge Verde – naujas galingas automobilis

2010.01.23 Domantas

Detroito automobilių parodoje pasirodė naujas ir iš išvaizdos labai gražus sportinis automobilis Verde. Jį pagamino Amerikiečių tiuningo kompanija “Reange”. Žalios ryškios spalvos automobilis yra koncepsinis modelis, pagamintas ant Ford GT ratų bazės. Revenge Verde, išvertus į lietuvių kalbą, reikštų “Žalias Kerštas”. Pavadinimas skamba gan piktai.Medium: www.youtube.com
Link: www.youtube.com

Revenge Verde gyvai.

Po automobilio dangčiu slepiasi V-8 variklis, kuris varomas bioetanoliu. Ir be to variklis turi ne viesiems suprantamą sudėtingą elektromagnetinę technologiją. Toks ekologiškas variklis išvystys 400 AG. Variklio sukimo momentas 678 Nm ir skleidžiamas garsas nesiskirs nuo galingų sportinių automobilių.

Revenge Verde

Revenge Verde bioetanoliu varomas galingas automobilis.

Kurie mėgsta galią, jiems bus siūlomi benzininiai varikliai: Ford V-8 ir Corvette ZR1 V-8, kurie pasiekia nei daug nei mažai 638 AG. Nėra ko stebėtis, juk tai benzininiai varikliai. Pasiekti 100 km/h gali panašiai per nepilnas 4 sekundes. Tokie varikliai teršia aplinką ir nėra ekonomijos. O bioetanoliu maitinamas V-8 variklis suvartos tik 2,15 l 100/km , nuostabu. JAV rinkoje bus prekiaujama Verde jau liepos mėnesį. Per ateinančius 4 metus norima pagaminti apie 3000 automobilių. Verde pigesnis už Lamborghini ir jo dalys mažiau kainuoja nei to paties Lamborghini. Verde kainuos 180000 dolerių.

Kategorijos: Naujienos, Renginiai ir parodos Žymos:
Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.