Į pradžią > Auto tiuningas, Straipsniai > Garso izoliacija automobilyje

Garso izoliacija automobilyje

2010.01.29 Domantas

Ar Jūsų neerzina pašalinis triukšmas automobilyje klausantis muzikos? Viskas virpa ir tarška, durelėse esančios dalys, stoge esanti danga ir skardos, girdisi variklio darbas. Tokia muzika pilna triukšmo ne kiek padeda, o vargina vairuotoją. Kam naudoti prabangią, brangią aparatūrą jei jos negirdėsime kokybiškai vien dėl garso izoliacijos nebuvimo. Nors ir turint labai kokybišką aparatūrą, be garso izoliacijos automobilyje nieko gero. Laikas pasidaryti garso izoliaciją patiems ar jog padarytų meistrai, tuo užsiimantys. Įsidėjus garso izoliaciją, triukšmai sumažės arba dings, net mažesniu garsu bus malonu girdėti gražų ir švarų skleidžiamą garsą.Izoliacinė danga

Izoliacinė medžiaga

Imkime “Dynamat Xtreme” izoliacinę dangą, ji iš butilo su aluminiu. Ją galima klijuoti durelėse, stoge ir visur kitur. Jos nereikia kaitinti, tereikia nuvalyti skardą tose vietose kur danga bus klijuojama. Ta pati firma gamina specialias medžiagas slopinti variklio triukšmui, jos klijuojamos ant variklio dangčių. Dar yra izoliacinės medžiagos, kurios klijuojamos ant grindų, lubų, bagažinės ir panašiai. Užtenka vieno sluoksnio ant vidinių durelių skardos ir rezultatas nuo 5 iki 10 kartų geresnis. Yra kitų firmų izoliacinių medžiagų, kurias prieš klijuojant reikia būtinai pakaitinti, jog gerai priliptų su skarda ir nesudarytų taip nepageidaujamų vibracijų. Išklijavus visą automobilį, žymiai pasikeis garso kokybė, naudojant net ir prastesnę muzikos aparatūrą.

Durelės apklijuotos izoliacinė medžiaga

Durelės . Apklijuotas vidus izoliacine medžiaga.

Kai kas stokojant tam pinigų klijuoja visokius parolonus, apšiltinimo medžiagas, vos ne kiša paprastą vatą į dureles, nežinau ar tai kiek padeda, bet nerekomenduoju to daryti. Kam išgalvoti, tai kas jau yra sugalvota ir patikrinta laiko. Garso izoliacijos medžiagų kainos įvairios, vienam kvadratiniam metrui nuo 33lt ir vos ne iki 100lt. Priklauso kokia firma ir koks norimas rezultatas.

Sėkmės darbuose.

Kategorijos: Auto tiuningas, Straipsniai Žymos:
Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.